Muffin Trays White
Slide Muffin cups
Slide Tulip White
Slide Bakform White
Easter Lide beskuren white

Tielman Personal Kontakt

Bild på Ivana AlilovicIvana AlilovicMarketing Director and Sales Managerivana@tielman.com+46 (0)13-479 97 50+46 (0)769-45 43 33
Bild på Milda RaibikyteMilda RaibikyteMarketing Assistantmilda@tielman.com
Bild på Magnus LeuhusenMagnus LeuhusenBusiness Controllermagnus@tielman.com+46 72 566 59 14
Bild på Jad KhachabJad KhachabKundservice / Grafisk formgivarejad@tielman.com01347997490720505633
Bild på Maria BomanMaria BomanQuality and Production Managermaria@tielman.com+46(0)13-479 97 42
Bild på Kenth ÅkessonKenth ÅkessonTransport and warehousing kenth@tielman.com+46(0)13-12 97 36
Bild på Annika NilssonAnnika NilssonFinance Managerannika@tielman.com+46(0)13 12 97 33
Bild på Gunnar  Almesåker Gunnar Almesåker Chairman of the Boardgunnar@almesaker.se
Bild på Peter  TielmanPeter TielmanMember of the Boardpeter@inmo.se+46 (0)768-98 71 89